poniedziałek, 23 stycznia 2012

Magiczny woreczek ochronny

Dziś pokażę Wam jak wykonać samemu amulet ochronny – magiczny woreczek.
Amulet ten wykonujemy cztery razy w roku – gdy zmienia się pora roku. Raz wykonany amulet będzie więc służył nam i chronił nas przez całe trzy miesiące.
Szczególnie polecam taki woreczek dla osób, które muszą często przebywać i pracować z ludźmi: nauczyciele, lekarze i terapeuci, osoby pracujące w sklepach. Ten rodzaj amuletu ochroni Was przed negatywnymi energiami, „złym okiem”, atakami energetycznymi czy zwykłym złorzeczeniem.

Potrzebne składniki:
·         MIRRA - żywica w postaci bryłek o bardzo aromatycznym zapachu. Oczyszcza i uzdrawia, usuwając złe moce i negatywności. Wspomaga uzdrawianie i medytację.
·         KADZIDŁO (Frankincense)  – inna nazwa OLIBAN -  oczyszcza pomieszczenia i ludzi, tworzy pozytywne wibracje w atmosferze.
·         DRZEWO SANDAŁOWE - ochrania i oczyszcza, wypędza złe duchy i moce, budzi świadomość duchową przyciągając dobre i pomocne duszki. Wspiera życzenia i uzdrawianie.
·         WANILIA - wzmacnia siły umysłowe, przyciąga pozytywne energie.
·         SÓL – oczyszcza z niepożądanych energii.
·         Własnoręcznie uszyty WORECZEK  z naturalnego materiału (bawełna, len, jedwab).
·         Miseczka do wymieszania składników.

Najpierw przygotowujemy sobie miejsce do pracy. Powinno być ciche, spokojne, zadbajmy aby w czasie przygotowywania amuletu nikt nam nie przeszkadzał. Ta zasada dotyczy wszystkich praktyk magicznych!!!
Wszystkie składniki wsypujemy do miseczki i ręką mocy (jest to ręka, którą piszemy!) mieszamy, jednocześnie myśląc intensywnie, przed czym (i przed kim) amulet ma nas chronić. Możemy wizualizować sobie jasne ochronne światło, które otacza składniki w miseczce i „wchodzi” w nasze ciało przez rękę. Zresztą… każdy czuje to indywidualnie i można tę ochronę wizualizować tak, jak to czujecie:)

Następnie przesypujemy wymieszane składniki do woreczka i mocno go zawiązujemy. Nosimy taki amulet zawsze ze sobą w torebce, kieszeni lub na szyi. Pamiętajcie, że amuletu nie powinien dotykać nikt, poza Wami.

Jeżeli macie problem ze zdobyciem niektórych składników z listy, to można je zastąpić innymi ochronnymi ziołami i roślinami. Dobre działanie ochronne mają również: anyż, aloes, cynamon, koper, płatki róży i oczywiście biała szałwia. Składniki bierzemy w równych proporcjach, a ich liczba powinna być nieparzysta. 

Składniki potrzebne do przygotowania magicznej sakiewki.

...a kot siedzi i obserwuje to wszystko z pudełka:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz